Срочно надо до 14:30 решить задачу Вітя став доганяти Таню, коли між ними була відстань 1,56км.

Вітя біг зі швидкістю 8,5км/год, а Таня йшла з швидкістю 3,3км/год. Через скільки Вітя дожене Таню?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Решение:

1) 8,5 - 3,3 = 5,2 (км/ч) - скорость сближения при движении вдогонку;

2) 1,56 : 5,2 = 0,3 (ч) - время движения.

Выражение: 1,56 : (8,5 - 3,3) = 0,3.

0,3 ч = (0,3 · 60) мин = 18 мин

Вiдповiдь: через 18 хвилин Вiтя наздожене Таню.