Два числа відносяться, як 7: 11. Знайди ці числа, якщо їх сума дорівнює36.Менше число

дорівнюєБільше число дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Радюкина Полина.

Ответ:

одно число равно 14

второе число равно 22

Пошаговое объяснение:

одно число 7 частей

второе - 11 частей

сумма 18 частей, и = 36

найдем 1 часть

38/18 = 2

одно число 2*7 = 14

второе число 2*11=22

Отвечает Мадалбаева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7x+11x=36

18x=36

X=2

Первое 14 Второе 22