З двох міст назустріч один одному вирушили два поїзди і зустрилися через 2,4 год.Швидкисть одного

поїзда 48,3км/год.знайти швидкисть другого поїзда,якщо видстань між містами 260,4 км

Ответы на вопрос

Отвечает Panchuk Oksana.

Ответ:

60,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го поезда, км/ч.

2,4(48,3+x)=260,4    

48,3+x=260,4÷2,4

x=217/2 -48,3=108,5-48,3=60,2 км/ч