З двох мист на зустрич один одному вирушили два поїзди і зустрилися через 2,4 год.швидкисть одного

поезда 48,3 км/год.знайти швидкисть другого поїзда,якщо видстань миж містами 260,4км.

Ответы на вопрос

Отвечает Хизриев Магомед.

Ответ:

60,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го поезда, км/ч.

2,4(48,3+x)=260,4

48,3+x=217/2

x=108,5-48,3=60,2 км/ч