З двох міст назустричь один одному вирушили два поїзди і зустрилися через 2,4 год.Швидкисть одного

поїзда 48,3км/год.Знайти швидкість другого поїзда,якщо відстань між містами 260,4км.

Ответы на вопрос

Отвечает Пустовалов Кирилл.

Ответ

скорость второго поезда 60,2 км/час

Пошаговое объяснение:

скорость одного поезда 48,3 км/час

ехали по 2,4 час

значит первый проехал 48,3*2,4 = 115,92 (км) (формула S = v*t)

весь путь 260,4 км. значит второй проехал 260,4-115,92 = 144,48 (км)

ехал 2,4 часа, значит ехал со скоростью 144,48 / 2,4 = 60,2 (км/час) (формула v = S/t)