З двох міст назустріч один одному вирушили два поїзди і зустрілися через 2,4год.Швидкість одного

48,3 км/год.Знайти швидкість другого поїзда,якщо відстань між містами 260.4км.

Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.

Ответ:

60,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

Будем решать уравнением, чтобы было более понятно.

x - скорость 2-го поезда, км/ч.

2,4(48,3+x)=260,4

48,3+x=2604/24

x=217/2 -48,3=108,5-48,3=60,2 км/ч