З двох міст, відстань між якими 187,5 км, виїхали одночасно назустріч один одному автобус і

велосипедист і зустрілись через 3 год. Автобус проїхав у 4 рази більший шлях, ніж велосипедист. Знайдіть швидкість руху автобуса і велосипедиста. СРОООООООЧНОООО! помогте плиииис

Ответы на вопрос

Отвечает Рудаков Валёк.

Ответ:

12,5 км/ч - скорость велосипедиста.

50 км/ч скорость автобуса

Пошаговое объяснение:

Пусть

S= 187,5 км

t= 3 ч

v aвт.= 4×х

v велос.= х

Выводим уравнение и решаем.

(4х+х)×3=187,5

5х=187,5÷3

5х= 62,5

х= 62,5÷5

х= 12,5(скорость велосипед.)

-------------------

Проверка:

(4×12,5+12,5)×3= 187,5

12,5×4=50км/ч- скорость авт.

12,5 км/ч скорость велосипедиста.