Задача: автомобіль проїхав 36 км,що становить 3/20 довжина шляху який він повинен проїхати.Яка

довжина всього шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Слава.

Пошаговое объяснение:

1) 36:3= 12(км)- 1/20 всього шляху

2) 12*20= 240(км) - весь путь

Ответ: 240 км должен проехать автомобиль