Іван Іванович ловив рибу протягом двох днів, причому першого дня він упіймав 30% всього улову.

Другого дня він упіймав на 42 кг більше ніж першого. Скільки риби наловив Іван Іванович за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Никита.

Так як 1 дня він упіймав 30%, то 2 30% та 100-30-30=40=> 2 дня зловили 40+30=70%=> 1%=42:40*1=1,05=>100%=1,05*100=105кг

Відповідь: 105 кг риби зловив Іван за два дні.

Я так думаю)

Р.S.=>- з цього слідує або знак слідування