Івасик-Телесик ловив рибу.Другого дня він спіймав у 4 рази більше ніж першого,а третього дня у 2

рази більше нід другого.Скільки риби наловив Івасик-Телесик за всі три дні разом,якщо трнтього дня він спіймав 24 рибини.Напишіть і будьлачка намвлюйин схему та сфоткайте її.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Никита.
8х=24 х=24/8 х=3 3-першого дня 3*4=12-другого дня 12+3+24=39 рибин