велосипедист проїхав 24 км рухаючись зі швидкістю 16 км год скільки кілометрів проїде велосипедист

за той самий час час якщо його швидкість дорівнюватиме 20км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Івасюк Іванна.

Выражение: 24 : 16 · 20 = 30.

1) 24 : 16 = 1,5 (ч) - время в пути;

2) 20 · 1,5 = 30 (км) - расстояние.

Вiдповiдь: 30 км.