Два хлопчика одночасно вийшли З будинкив и пиши на зустрич один одному перший йшов з швиткистю

50м/хв, а другой 70м/хв. Вони зустрилися через 35 хв. Яка видстань миж будинками?

Ответы на вопрос

Отвечает Костылёв Данил.

А ------------------------------------ ? ---------------------------------------- В

-----> 50 м/мин                  t = 35 мин              70 м/мин <-----

1) 50 + 70 = 120 (м/мин) - скорость сближения;

2) 120 · 35 = 4200 (м) - расстояние между домами.

Выражение: (50 + 70) · 35 = 4200.

Відповідь: 4 км 200 м - відстань між будинками.