Жаттығулар 2. Берілген теңдеу екі айнымалысы бар сызыктык тендер болама шыгар жане есепте1) 12х +

3 у+ 5 = 0;​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Кирилл.

Ответ:

12x+3y+5=0\\3y=-12x-5\\y=-4x-\frac{5}{3}

Пошаговое объяснение:

12x+3y+5=0\\12x=-3y-5\\x=-\frac{1}{4} y-\frac{5}{12}