СРОЧНО! Розв'яжи задачу. З двох пунктів, розташованих на відстані 55,44 км, одночасно назустріч

один одному виїхали два автомобілі, які зустрілися через 0,5 год. Яка швидкість руху кожного автомобіля, якщо перший їхав в 1,2 раза швидше від другого? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Валерия.

Ответ:

Скорость первого автомобиля - V1

Скорость второго - V2

S=55,44

t = 0,5 ч

S=V1t+V2t

Пусть V1 = х, тогда V2 =1,2х

xt+1,2xt=S

0,5x+0,6x=55,44

1,1x=55,44

x=50,4 км/ч

V1 = 50,4 км/ч

V2 = 50,4*1,2=60,48 км/ч