Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 38 см,а площа — 60 см в 2 степени​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Роя.

Ответ:

15 і 4

Пошаговое объяснение:

  1. 38/2=19
  2. 19= 15+4
  3. 15×4=60