За три дні турист подолав 105 км. Скільки кілометрів турист подолав у перший день, якщо кожного

наступного дня він долав на 3 км більше, ніж у попередній?

Ответы на вопрос

Отвечает Батуро Диана.

Ответ:

32 км

Пошаговое объяснение:

x + y + z = 105

y = x + 3

z = y + 3 = x + 6

x + x + 3 + x + 6 = 105

3x + 9 = 105

3x = 105 - 9 = 96

x = 96/3 = 32