упродовж трьох днів Кіт-Муркіт ловить мишей.Кожного наступного дня Кіт ловить на 2 миші більше, ніж

у попередній день. На третій день він спіймав у два рази більше мишей, ніж у перший день. Скільки мишей спіймав Кіт-Муркіт за ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.
Х
х+2
х+2+2=х+4

(х+4)/х=2
х+4=2х
2х-х=4
х=4 в перший
4+2=6 в другий
4+4=8 в третій
4+6+8=18 за три дні