Розв’яжи задачу. Довжина прямокутника 42 м, а ширина – 20 м. Яка площа цього прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

Відповідь:

840 м2

Покрокове пояснення:

Площа прямокутника - це добуток довжини на ширину. S=a*b

S = 42 * 20 = 840 м2

Отвечает Ткаченко Анна.

Ответ:

840

Пошаговое объяснение:

S=a*b