Дівчинка прочитала книжку за три дні. За перший день: 0,2 всієї книжки та ще 6 сторінок, за другий

– 0,3 книги та ще 8 сторінок, за третій - останні 16 сторінок. Скільки сторінок вона читала кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

ну я не знаю есть такой сайт

Отвечает Франк Ксюша.

Ответ:

1 день - 18 ст.

2 день - 26 ст.

3 день - 16 ст.

Пошаговое объяснение:

0.2x+6+0.3x+8+16=x

0.5x=30

x=60

0.1x=6

0.2x+6=18

0.3x+8=26