Троє учнів у 16:00 почав розв'язувати задачі. Перший На виконання вправи витрачав 16 хвилин ,другиц

24 хвилини і третій 18 хвилин . Через деякий час вони одночасно закінчили виконувати свої завдання. О котрій годині найшвидше це могло статися?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Ваня.

Відповідь:

О 18 год 24 хв найшвидше це могло статися

Покрокове пояснення:

НСК (16; 24;18)=2*2*2*2*3*3=2⁴*3²=16*9=144

Розкладаємо числа на прості множники

16=2*2*2*2

24=2*2*2*3

18=2*3*3

144 хв = 2 год 24 хв

16 год 00 хв+2 год 24 хв=18 год 24 хв