Розставте знаки арифметичних дій і кщо потрібно дужки так щоб вийшла вірна рівність:8 7 6 5 4 3 2 1

= 3 СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Ответ:

8-7-6+5+(4-3)*2+1=1-1+1*2+1=0+2+1=3

Отвечает Парфенова Настя.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

(8:7)+(6:5)+(4:3)*(2:1)=1+1+1*1=2+1=3