розстав знаки арифметичних дій і, якщо потрібно , дужки так, щоб вийшла правильна рівність. 7 7 7 =

2 9 4 ПОЖАЛУСТА!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Chugunov Kirill.

Ответ:

7×7+7=2+9-4

Пошаговое объяснение:

0+7=11-4

7=7