Учні розпочали писати роботу о 11:30 і закінчили роботу в 14:00. Скільки це хвилин?


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Софья.

Так как, 1 час = 60 мин, то:

14:00 - 11:30 = 2 часа 30 минут = 150 минут

Ответ: 150 минут.

Отвечает Джула Вова.

Ответ:

Учні розпочали писати роботу о 11:30 і закінчили роботу в 14:00. Скільки це хвилин?

Учні писали роботу 14:00-11:30 =2години 30 хвилин

1год=60хв

Отже учні писали роботу 2,5*60=150 хвилин

Пошаговое объяснение: