кіт мурчик хотів пройти 1000 кроків. Він подолав чверть шляху, утомився й ліг спати. На скільки

більше кроків Мурчику залишилось пройти, ніж він пройшов?

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.

Ответ:

У три рази більше кроків залишилось пройти.

Пошаговое объяснение:

1000/4=250

1000-250=750

750/250=3