Кіт мурчик хотів пройти 1000 кроків. Він подолав чверть шляху, утомився й ліг спати. На скільки

більше кроків Мурчику залишилось пройти, ніж він пройшов? Помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ:

на 750 кроків

Пошаговое объяснение:

Чверть шляху це 1000:4=250 кроків.

на 1000-250=750 кроків більше Мурчику залишилось пройти

Отвечает Слуцкий Дима.
1)1000:4=250 - чверть шляху
2)1000-250=750 - залишилось пройти
3)750-250=500