Замість зіроки в числі 263* поставити цифру так, щоб отримати число, кратне: 1) 5; 2) 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Олейников Владимир.

Числа кратні 5:

2635, 2630

Число буде ділитися на 5 без остачі, якщо його запис закінчується цифрою 0 або 5.

Число кратне 9:

2637

Число ділиться на 9 без остачі, якщо сума його цифр також ділиться на 9 без остачі.

Тобто: 2 + 6 + 3 + 7 = 18;

18÷9=2 (остача 0).

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

1. 2630 или 2635 - делятся на 5

2. 2637 - делится на 9

Пошаговое объяснение:

1. На 5 делятся числа, последняя цифра которых 0 или 5 :

2630 : 5 = 526

2635 : 5 = 527

2. На 9 делятся только те числа, у которых сумма цифр делится на 9:

2+6+3=11  Добавим цифру 7: 2+6+3+7=18 18:9=2, значит:

2637 : 9 = 293