Розвяжіть задачу складанням рівняння: Різниця двох чисел дорівнює 5/ 3 , а одне з них у 4 рази

більше за інше. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Максим.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

2 2/9 и 5/9

Пошаговое объяснение:

Пусть 1-число - a, а 2-число - b

Дано:

a-b= 5/3

a=4b

Подставим вместо а 4b, получим:

4b-b=5/3

3b=5/3

b=5/3:3=5/3*1/3

b=5/9 (второе число)

4*5/9=20/9=2 2/9 (первое число)

Проверка:

2 2/9-5/9=20/9-5/9=15/9=5/3

2 2/9:5/9=20/9*9/5=4