З двох полів площею 4 га і 7 га зібрали 130 ц цукрових буряків. Скільки центнерів буряків зібрали з

1 га з кожного поля ,якщо з кожних 3 га першого поля збирали на 25 ц буряків більше,ніж з 2 га другого поля ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Пусть х ц с 1 га  собирали с первого поля

и y ц с 1 га собирали со второго поля

\left \{ {{4x+7y=130} \atop {3x-2y=25}} \right.      

\left \{ {{8x+14y=260} \atop {21x-14y=175}} \right.

\left \{ {{4x+7y=130} \atop {29x=435}} \right.

\left \{ {{4\cdot 15+7y=130} \atop {x=15}} \right.

\left \{ {{y=10} \atop {x=15}} \right.

О т в е т. 15 ц с га собирали с первого поля и 10 ц с га со второго