Щоб пронумерувати книгу, знадобилося 489 цифр. Скільки сторінок в цій книзі? а) 197б) 198в) 199г)

200д) 201​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Диана.

б) 198

Пошаговое объяснение:

С 1 цифрой 1-9стр: 1°9=9

с 2 цифрами 10-99стр: 2°90=180

488-(9+180)=299 с 3 цифрамм

299:3=99

99+99= 198 страниц