основа рівнобедреного трикутника дорівнює 7 см а бічна на 1 см довша за основу,знайдіть периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.

Ответ:

Периметр трикутника дорівнює 23 см

Пошаговое объяснение:

Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 7 см а бічна на 1 см довша за основу,знайдіть периметр трикутника.

  • Якщо дві сторони трикутника рівні, то він рівнобедрений. Рівні сторони називають бічними сторонами, а третя, нерівна їм сторона - основою.
  • Периметр трикутника дорівнює сумі всіх його сторін.

Розв'язання

Короткий запис

І - 7 см

ІІ = ІІІ, на 1 см більша за І

Периметр - ?

1) 7 + 1 = 8 (см) - довжина бічної сторони трикутника

Так як трикутник рівнобедрений, то його бічні сторони рівні.

2) 8 + 8 = 16 (см) - сумма бічних сторін

3) 7 + 16 = 23 (см) - периметр трикутника

Відповідь: 23 см

#SPJ1