Довжина ділянки прямокутної форми 12,а ширина становить 1/2 довжини, обчислити площу ділянки ​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:72

Пошаговое объяснение:

1)12/2=6(cм)-ширина ділянки

2)12*6=72(см²)