2 D = 16см, R- ?No 3D = 3474км, R- ?No4Дәптеріңізге циркульдің көмегімен диаметрі 4см, радиусы

2см болатын шеңберсалыңыз. D = 4см, R = 2см​

Ответы на вопрос

Отвечает Евглевская Анастасия.

Ответ:

2.R=D÷2=16cm÷2=8cm

3.R=3474÷2=1737

4.шенбер сызу.