Б) Мына сандарды жаз: 6 он мыңдық 105 бірлік; З жүз мыңдық, 5 мыңдық; 45 мыңдық; 505 бірлік. в)

Осы сандар тізбегін өсу ретіне қарай жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Кармашов Никита.

Ответ:

 45 505, 60 105, 305 00

Пошаговое объяснение:

б) 6*10 000=60 000 қосу 105*1 = 105. Жауабы: 60 105.

3*100 000=300 000 қосу 5*1 000 = 5 000. Жауабы: 305 000.

в) 45*1 000=45 000 қосу 505*1 = 505. Жауабы: 45 505.