Сад має форму прямокутника, ширина якого 70 м, а довжина – втричі більша. площі саду засаджена

яблунями, а решта – сливами. Яка площа саду засаджена сливами?

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70*3= 210 м довжина

70*210=14700 м2 площа сада

14700*1/3= 4900 м2 площа засаджена яблунями

14700-4900=9800 м2 площа засаджена сливами