Як можна розв'язати приклад і поставити душки із такими числами 48 4 2 3=264​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

(48 - 4) · (2 · 3) = 264

1) 48 - 4 = 44

2) 2 · 3 = 6

3) 44 · 6 = 264