Настуся намалювала 26 квіток у 4 букетах. У трьох із них булопо 7 квіток, а решта — у

четвертомубукеті. Скільки квіток у четвертомубукеті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*7=21 квітка у трьох букетах

26-21=5 квіток у четвертому букеті

Отвечает Дейневич Костя.

Ответ:

24:6=4,3×7=21,26-21=5букеты в квитоке