2•2.Канша болды????????????????????????? ¿??????????????!? ¿???? ¿????????

¿?????????????????????.???????? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронюшкина Полина.

Ответ:

4болад ойткени 2ни 2 рет коссан торт шыгады

сонда 2×2=2+2=4

мысалы, 3×3 ты алайык

ол 3ты уш рет косу

3×3=3+3+3=9

Отвечает Антонова Екатерина.

емаааа қандай қиын тапсырма 4 болады шығар