Протягом першої години автомобіль рухався зі швидкистью 65,8 км/ год, а протягом другої 77,2

км/год. Знайдіть середню швидкість автомобіля за дві години руху

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:Vсер=(V1+V2)/2= (65,8+77,2)/2=71,5 км/год

Пошаговое объяснение: