Поможіть!!!!!! Протягом першої Години автомобіль рухався зі швидкістю 65,8 км/год а протягом

другої - 77.2 км/год знайдіть середню швидкість автомобіля за дві години руху

Ответы на вопрос

Отвечает Сапрыкина Анютка.

65,8+77,2=143(км) - шлях авто за 2 год

Vсеред=S:t

143:2=71,5(км/год) - середня швидкість автомобіля

Відповідь: 71,5 км/год