З однієї станції в протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Один з них рухався зі

швидкістю 52 8/15 км/год, а другий 58 3/10 км/год. Якою буде відстань між ними через 2 2/5 год після почптку руху? Помогите пожалуйста
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Ворфоломеева Виктория.

Ответ:

266 км

Пошаговое объяснение:

(52 8/15 + 58 3/10) * 2 2/5 = (52 16/30 + 58 9/30) * 2 2/5 = 110 25/30 * 2 2/5 = 110 5/6 * 2 2/5 = 665/6 * 12/5 = 266 (км)