На крохмальних заводах відправили 20 автомашин картоплі по 2 4/5 тонн на кожної 33/35 усієї

картоплі картоплі переробили на крохмаль Скільки тонн картоплі залишилося не переробленими поможіть очень срочно прям очень в мене важлива контролю авимене лишилося тіки 5 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Даниил.

Ответ:

7 1/5 т.

Пошаговое объяснение:

20 * 2 4/5 = 20 *  14/5 = 4 * 14 = 56 т картофеля.

56 * 33/35 = 1848/35 = 52 4/5 т картофеля.

52 4/5 * 3/22 = 264/5 * 3/22 = 792/110 = 7 1/5 т

Надеюсь помог ;)

Отвечает Мирасова Айдина.

Ответ:

7,2 т

Пошаговое объяснение:

20×2\frac{4}{5} = 20×\frac{14}{5}=4×14=56 тонн картофеля всего

56:35×33=52,8 тонн переработано

56-52,8=7,2 тонн осталось не переработанными