Кімната має розміри 8 м, 7 м, 3 м. Знайдіть площу стін, які необхідно пофарбувати, якщо площа вікон

і дверей становить 20% від площі стін.

Ответы на вопрос

Отвечает Калайчев Григорис.

Ответ:

кімната - прямокутний паралелепіпед, а площа поверхні S=(a*b+a*c+B*c)*2=(8*7+8*3+3*7)*2=101*2=202  (см^2)

 202:100*20=40,4 (см*2)-площа вікон та дверей

202-40,4=161,6(cм^2) площа стін ,які необхідно пофарбувати

Пошаговое объяснение: