Стілець подешевшав на50 % і став коштувати24 грн. Скільки коштувавстілець спочатку?​


Ответы на вопрос

Отвечает Каракулин Платон.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

Якщо стілець на даний момент зі 50% знижкою коштує 24 грн, то спочатку він коштував 48 ( 24 * 2= 48)

Якщо потрібно пропоцією:

24 грн=50%

х грн= 100%

х = (24*100):50 = 48 грн