Похила утворює з площиною кут 45.Знайдіть цю похилу, якщо проекція похилої дорівнює 6 см.Срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Булыгина Анна.

Якщо кут 45°, то трикутник АВС - рівнобедрений із катетами по 6 см.

Похила АВ є гіпотенузою цього трикутника.

Знаходимо її за теоремою Піфагора:

АВ² = 6² + 6² = 36+36 = 72

АВ = √72 = 6√2 (см)

Відповідь: 6√2 см.