Самостійна робота Варіант 11. Розкладіть на прості множники числа: 1) 192; 2) 8640.2. Знайдіть

найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел 4320 і 1080.3. Обчисліть значення виразів: а) ( 3 · 7)2; б) ( 3 + 7)2; в) 72 - 32; г) ( 7 - 3)2; д) 3 · 72 – 109; е) 37 + 32· 7.4. Які цифри слід поставити замість зірочки у 247*, щоб одержане число ділилося на а) 3; б) 9, в) 6, г) 4.5. Наведіть приклад числа, яке має рівно 6 дільників.​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнаев Родион.

1. 1) 192 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 3

2) 8640 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 3 · 3 · 3 · 5

2. Найменше спільне кратне - 4320.

Найбільший спільний дільник - 1080.

3. а) ( 3 · 7)2 = 42

б) ( 3 + 7)2 = 20

в) 72 - 32 = 40

г) ( 7 - 3)2 = 8

д) 3 · 72 – 109 = 107

е) 37 + 32· 7 = 261

4. а) 3 - 2472, 2478

б) 9 - 2475

в) 6 - 2472, 2478

г) 4 - 2476

5. 18

Отвечает Маслова Ирина.
38338722 * 5 = 191693610