Довжина кола дорівнює 100,48см.Знайдіть площу круга,обмеженого цим колом?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Саша.

Відповідь:

803,84 см²

Покрокове пояснення:

требе знати формули:

С=2πr →r=\frac{C}{2\pi }

S= πr²= \frac{\pi C^2}{4\pi ^2 } =\frac{C^2}{4\pi }=\frac{100,48^2}{4\pi } =803,84 см²

2 варіант:

100,48=2π r, де r - радіус кола

r=100,48:2π=50,24/π=50,24:3,14=16(см)

S=πR²=π*16²=256π(cм²)

256π=256*3,14=803,84

Відповідь: 256π см²