У куховарки було 320 кг овочів. Картоплі й моркви разом було 190 кг . Моркви і капусти 170 кг.

Скільки окремо картоплі , моркви і капусти було в куховарки

Ответы на вопрос

Отвечает Абуков Раджаб.

320-190=130 (кг) - капусти
320-170=150 (кг) - картопли
130+150=280 (кг) - разом и капусти, и картопли
320-280=40 (кг) - моркви