Робітники за три дні відремонтували 5632 м дороги. Першого і другого дня вони відремонтували 3019 м

, а другого і третього 3850 м. Скільки метрів дороги ремонтували кожного дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5632 - 3019= 2613 м відремонтували третього дня

3850 - 2613= 1237 м відремонтували другого дня

5632 - 2613 - 1237 = 1782 м відремонтували першого дня