Автомобіль, що рухається зі швидкістю 80 км/год, відстань між двома містам проїхав за 5 год 30

хв. На скільки автомобіль збільшив свою швидкість назворотному шляху, якщо приїхав він на 30 хв раніше ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

8 километров

Пошаговое объяснение:

5год 30хв= 5,5 год

80*5,5=440(км)видстань миж мистами

30хв=0,5 год

5,5-0,5=5(год)

440%5=88(км/год)

88-80=8(км год)

Видповидь вин сбившыв швыдкисть на 8 км/год