Троє робітників виготовили за певний час 27 деталей. Скільки потрібно робітників щоб за той самий

час виготовити 81 деталь?Із об'ясненням даю 20 балів срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилятова Валерия.

Ответ: 9

27:3=9 дет - 1 робітник

81:9=9

Відповідь:9 робітників потрібно щоб за той самий час виготовити 81 деталь

Отвечает Вахнин Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

27/81 = 3/х

х = 81*3 / 27

х = 3*3 / 1

х = 9